Oslavy, akcie


Blíži sa vo Vašej rodine dôležitá oslava, krstiny, svadba či len by ste radi posedeli u inej milej príležitosti? Tak práve u nás najdete pekné a vhodné priestory. Ponúkame tri rôzne salóniky:

Slávnostný pre maximálne 40 osôb, ktorý je podľa priania prepojiteľný s fajčiarskym, kde si vaši hostia môžu pozrieť v ústraní a pri kávičke si dať "svoju cigaretku" prípadne sa z tohto salóniku môže stať perfektný tanečný parket.

Fajčiarsky salónik je zariadený priestrannými kreslami a ponúka posedenie pre maximálne 20 osôb. Náš polovnícky salónik vás ohúri množstvom krásnych trofejí, veľkým klubovým stolom pre maximálne 14 osôb a masívnym vyrezávaným nábytkom.

Vo všetkých salónikoch môžme regulovať hlasitosť hudby podľa vášho priania. Slávnostne prestretý stôl je samozrejmosťou. Vieme zabezpečiť pre vás DJ-ja, živú hudbu, disco osvetlenie, kúzelnika či aranžované živé kvety.

Samozrejme ak by Vám nestačil hlavný chod ponúkame do pozornosti nami pripravené jedlá do chafingov, pečené prasiatko, rebrá či kolená, obložené studené misy, ovocie či zákusky.

Pizzeria & Restaurant A-Centrum
Brnenská ul.4 (oproti Kauflandu)
901 01 Malacky
Objednávky jedla, rezervácie:
tel.: 034 772 67 04
mobil: 0902 90 90 95
Objednávky osláv, akcií, reklamácie:
0902 909 014 - Ing. Dominika Mihálová, restaurant manager
0903 745 287 - Mgr. Pavlína Pirosková, restaurant manager
Nájdete nád na Facebooku