O nás

Pizzeria a reštaurácia A-Centrum je rodinná reštaurácia otvorená v roku 1999. Ponúkame pravú taliansku pizzu pripravovanú v peci na drevo, cestoviny, šaláty a minulý rok sme pridali do ponuky mäsité jedlá pripravované na mnoho spôsobov. Od tohto roka pribudli špeciality na grile ako naše rebierka či steaky. Ďalej máme širokú ponuku nealkoholických nápojov, čapujeme Kofolu originál, pivo Zlatý bažant a ponúkame značkové slovenské i rakúske vína za bezkonkurenčné ceny!

Našim zákazníkom ponúkame posedenie v reštaurácii alebo v niektorom z našich salónikov /slávnostný, fajčiarsky salónik, poľovnícky/. Fajčiarsky salónik je zariadený comfornými kreslami, množstvom zelene a samozrejme je odvetrávaný. Náš poľovnícky salónik Vás ohúri množstvom krásnych trofejí, veľkým klubovým stolom vhodným aj na obchodné rokovania a masívnym vyrezávaným nábytkom. Pre Vaše ratolesti je k dispozícii detský kútik s maľovaním a hračkami.

Naše priestory sú vhodné aj na organizovanie rodinných osláv, karov či svadieb s možnosťou posedenia i tancovania. Slávnostná výzdoba je samozrejmosťou. Zabezpečíme aj Vaše špeciálne požiadavky - studené misy, slané pečivo, pečené prasiatko či zákusky.

V priestoroch reštaurácie sa taktiež nachádza útulná darčeková predajňa, kde sa môžete nielen pokochať ale aj si odniesť štýlový darček či pre muža alebo ženu, pre mladšie i staršie generácie. Pekné darčekové balenie je u nás vždy grátis!

Na parkovisku sa nachádza drevenica PAPA-Grill, je to rýchle občerstvenie s úslužnou obsluhou. Ponúka desiatové polievky a mnohé špeciality na grile. Každú sobotu tu tradične predávame pravú cigánsku pečienku.

Všetky naše jedlá varíme tak ako aj doma, z kvalitných surovín, používame minimum polotovarov a hlavne ich pripravujeme s láskou!

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Pizzeria & Restaurant A-Centrum
Brnenská ul.4 (oproti Kauflandu)
901 01 Malacky
Objednávky jedla, rezervácie:
tel.: 034 772 67 04
mobil: 0902 90 90 95
Objednávky osláv, akcií, reklamácie:
0902 909 014 - Ing. Dominika Mihálová, restaurant manager
0903 745 287 - Mgr. Pavlína Pirosková, restaurant manager
Nájdete nád na Facebooku